Sari la conținut
Grila notarială 2026

Notariële waardetabel Bihor 2026

Valoarea din studiul notarial pentru imobilul tău din Bihor, cu calculul și sursa explicate în raportul PDF.

Raport PDF · grila notarială 2026

Completează datele imobilului

Primești pe email un raport PDF cu valoarea din studiul notarial 2026, calculul explicat, încadrarea și sursa folosită.

Tipul imobilului

Raport PDF livrat pe email după plată

Preț de lansare: 99 RONpreț finalplată unicăfără abonament

De obicei îl primești în câteva minute, cel târziu în 24 de ore.

De ce poate dura până la 24 de ore?
Vezi un exemplu de raport PDF

Hoeveel een appartement waard is in de notariële waardetabel Bihor 2026

Voor appartementen in Bihor ligt de centrale bandbreedte van de uit de notariële tabel van 2026 geëxtraheerde waarden tussen 1.300 LEI/m² gebruiksoppervlakte en 3.100 LEI/m² gebruiksoppervlakte. Andere rijen in de studie kunnen buiten deze bandbreedte vallen; welke rij op de parameters van het pand van toepassing is, hangt af van de zone, het type en de oppervlakte.

De bandbreedte p25-p75 beschrijft het middelste deel van de waarden in de geanalyseerde rijen, met dezelfde valuta en eenheid. Dit is niet het minimum en maximum van het hele district en evenmin een statistiek over alle woningen of transacties.

Bepaal de rij voor jouw pand

De waarde is niet in het hele district gelijk: het onderzoek 2026 bevat afzonderlijke regels voor gebieden in plaatsen zoals Alesd, Beius, Marghita, Nucet, Oradea, Sacueni, Salonta, Stei, Valea Lui Mihai, Vascau.

Gebruikelijke waarden per plaats in Bihor (tabel 2026)

Dezelfde methode als voor de bandbreedte van het district, toegepast per plaats. De grenzen worden naar buiten afgerond om het indicatieve karakter van de vergelijking te behouden.

PlaatsGebruikelijke bandbreedte appartementen
Oradea5.600 - 6.400 LEI/m² gebruiksoppervlakte
Alesd900 - 2.300 LEI/m² gebruiksoppervlakte
Salonta3.000 - 4.000 LEI/m² gebruiksoppervlakte
Beius1.500 - 3.400 LEI/m² gebruiksoppervlakte
Marghita2.200 - 2.800 LEI/m² gebruiksoppervlakte
Valea Lui Mihai1.200 - 1.500 LEI/m² gebruiksoppervlakte
Nucet900 - 1.200 LEI/m² gebruiksoppervlakte
Sacueni1.300 - 1.700 LEI/m² gebruiksoppervlakte
Stei2.000 - 2.500 LEI/m² gebruiksoppervlakte
Vascau900 - 1.200 LEI/m² gebruiksoppervlakte

De tabel toont een selectie van plaatsen met voldoende vergelijkbare rijen, niet de volledige lijst van gedekte plaatsen. Het ontbreken van een plaats betekent niet dat de studie er geen waarden voor bevat. Voer het adres in om de indeling van het pand te controleren. Vind de toepasselijke rij voor uw pand.

Grila notarială pe orașe din Bihor

Pentru fiecare municipiu cu suficiente date: intervalul tipic, comparația cu județul și repere pentru case și terenuri.

Richtwaarden voor huizen en grond in Bihor

Geselecteerde centrale p25-p75-bandbreedtes, naar buiten afgerond, uit vergelijkbare categorieën in het district. Dit zijn richtwaarden uit de notariële studie, geen marktprijzen of waarden voor een specifiek adres.

Type vastgoedIndicatieve bandbreedte
Huizen: alleen het gebouw, exclusief grond2.500 – 4.000 LEI/m² bruto vloeroppervlakte
Grond binnen de nederzettingsgrens · Bouwland10 – 150 LEI/m² grond
Grond buiten de nederzettingsgrens · Bouwland2,5 – 6 LEI/m² grond
Grond buiten de nederzettingsgrens · Weiland1,5 – 4 LEI/m² grond
Grond buiten de nederzettingsgrens · Wijngaard2,5 – 6,5 LEI/m² grond
Grond buiten de nederzettingsgrens · Bos2,5 – 6,5 LEI/m² grond

Bij huizen betreft de richtwaarde alleen het gebouw; de grond wordt apart gecontroleerd. Bij grond zijn ligging ten opzichte van de nederzettingsgrens en grondgebruik verschillende kenmerken: binnen de grens betekent niet automatisch bebouwbaar. Categorieën zonder voldoende uiteenlopende openbare bandbreedte worden niet weergegeven.

Andere plaatsen in de gegevens van het district (13)

De lijst bevestigt dat er enkele categorieën in de gegevens staan, niet een openbare prijs of dekking van alle vastgoedtypen in elke plaats. Wij controleren het adres en de kenmerken in het bestelde rapport.

  • Baita
  • Baita Plai
  • Camp
  • Chet
  • Colesti
  • Delani
  • Ghenetea
  • Padurea Neagra
  • Pestis
  • Tinaud
  • Varzarii De Jos
  • Varzarii De Sus
  • Viile De Peste Cris

Bijzonderheden van de berekening voor Bihor

De geëxtraheerde gegevens voor de bandbreedtes van appartementen in Bihor bevatten verschillende indelingen op basis van:

  • Aantal kamers
  • Bouwperiode
  • Verdieping van het appartement
  • Kwaliteit van de afwerking

De toepasselijke criteria hangen af van het adres en de kenmerken van het pand. Bespaar tijd: ontvang de waarde van uw pand volgens de notariële waardetabel in een helder rapport.

Bron: officiële UNNPR-documenten. Berekeningen en interpretatie: Verifi.

De kosten van de akte worden apart gecontroleerd: calculator voor notariskosten, belasting bij verkoop. Raadpleeg voor algemene uitleg de gids voor de notariële waardetabel.

Veelgestelde vragen

Waarom kunnen twee appartementen in Bihor verschillende waarden hebben?

De studie kan onderscheid maken tussen adressen en categorieën appartementen. De bandbreedte voor het district omvat meerdere indelingen; deze vervangt niet de controle van de zone en de kenmerken van het pand.

Kan ik de bandbreedte voor appartementen gebruiken voor een huis of een perceel?

Nee. Huizen en grond hebben eigen categorieën en regels in de studie. Selecteer het juiste type vastgoed in het formulier; waarden voor appartementen gelden niet automatisch voor andere soorten vastgoed.

Is de waarde uit de studie de verkoopprijs?

Nee. De notariële richtwaarde is geen aankoopbod of individuele ANEVAR-taxatie. De transactieprijs kan afwijken; de notaris bevestigt de indeling voor de betreffende akte.

Notariële waardetabel voor een ander district

Kies een district op de kaart voor de waarden uit de notariële waardetabel 2026.

Bekijk de lijst van alle districten
Bekijk alle districten